HABERLER

2. AKÇAABAT ÇOCUK TİYATROLARI ŞENLİĞİ

16 Nisan 2018 Pazartesi 15:31

Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, çocuklara yönelik tiyatro şenliğinin bu yıl ikincisini düzenledi.

2. AKÇAABAT ÇOCUK TİYATROLARI ŞENLİĞİ

 

2. AKÇAABAT ÇOCUK TİYATROLARI ŞENLİĞİ

Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü,  çocuklara yönelik tiyatro şenliğinin bu yıl ikincisini düzenledi.

10 – 13 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Akçaabat Çocuk Tiyatroları Şenliğine; Trabzon Devlet Tiyatrosu, Erzurum Medya Sanatevi, Trabzon Büyükşehir Tiyatrosu ve Ayışığı Sahnesi adlı gruplar katıldı. 

Organizasyon sonunda konuşan Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Turhan Bektaşoğlu, çocuklara yönelik düzenlenen bu etkinlik ile çocuklarımız bu kısa zaman diliminde tiyatro oyunlarını ilgiyle izlediler.  Tiyatro grupları tarafından da eğitici bilgiler eğlenceli bir dille çocuklara anlatıldı. Katılan çocuklara çeşitli dergi ve hediyeler de verildi. Mart ayında düzenlediğimiz Erol Günaydın Tiyatro Günlerine ve şimdiki Çocuk Tiyatroları Şenliğimize destek veren Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürü Uğur Keleş ve tüm ekibine, ayrıca diğer katılan tiyatro gruplarına, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

a-019.jpg

b-009.jpg

c-009.jpg

d-003.jpg

e-003.jpg

g-003.jpg

Okunma Sayısı: 631
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM