HABERLER

FUTBOL ŞÖLENİ TURNUVASI” KUPA TÖRENİ DÜZENLENDİ

08 Ocak 2018 Pazartesi 16:02

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığınca “Teşkilatlar Arası Futbol Şöleni Turnuvası” kupa töreni düzenlendi.

FUTBOL ŞÖLENİ TURNUVASI” KUPA TÖRENİ DÜZENLENDİ

FUTBOL ŞÖLENİ TURNUVASI” KUPA TÖRENİ DÜZENLENDİ

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığınca “Teşkilatlar Arası Futbol Şöleni Turnuvası” kupa töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, İl Başkanı Haydar Revi, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün ve çok sayıda partili katıldı.

Futbol turnuvasında ödül alan takımlar için düzenlenen bu törende konuşan İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu turnuvaya katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederek AK Parti'nin Türkiye'nin 81 ilinde milletiyle kucaklaşabilen bir anlayışa sahip olduğunu ifade etti. İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu konuşmasında, “ Türkiye'ye bir takım bazı nasihatlerde bulunanlar, Güneydoğu'da, kuzeyde, batıda, güneyde, Orta Anadolu'da kendilerinin söz söyleyebileceği muhattaplar bulmakta zorlanmaktadırlar. Sayın Cumhurbaşkanımız ile Şırnak ve Hakkari'ye gittik. On binlerce insan sokaklarda, salonların etrafında bu ülkenin birliğini haykırarak Cumhurbaşkanımızı karşıladı. Bir ay önce Sayın Başbakanımız ile Hakkari'ye gittik, aynısı oldu. Buralarda korku iklimi oluşturarak, mahalle baskısı kurarak insanlarımızı bizden ayırmaya, bizi bizden ayırmaya çalışanlar maalesef aradıkları noktaya gelemediler." dedi.

Soylu, konuşmasında şunları vurguladı: " Türkiye'nin önünde önemli bir süreç bulunduğuna işaret eden Soylu, "Sizce Amerika niçin Suriye'de binlerce asker barındırmaktadır? Onlarca üs oluşturmuştur? Neden bunu yapıyor? Mesele DEAŞ ise DEAŞ ile PKK'yı anlaştırdı zaten. Mesele nedir o zaman? Mesele bu coğrafyada yeni bir hükümranlık anlayışıdır. Bu coğrafyada etkin olan, bu coğrafyada yüzlerce yıl geleneğini, bu coğrafyaya olan aidiyetini, bu milletlerle olan hısımlığını devam ettiren bu Anadolu coğrafyasının milletine müsade etmemektir." diye konuştu.

Programda konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “ Zor bir dönemden geçiyoruz. Cumhuriyet tarihinin en zor dönemidir diyebiliriz. Sayın Bakanımız büyük bir kararlılıkla ülkemizi tehdit eden her şeyin üstüne gidiyor. Akçaabat’ın yürüyen birçok projesi Var. Düzköy yolu Projesi, tanjant yolu projesi, organize sanayi bölgesi projesi, ışıklar suyu projesi gibi. Bunu yanında yeni başlayacak olan projeler var. Kavşak projesi ve spor lisesi projesi gibi. Ayrıca büyük önem verdiğimiz bölgemiz için öncelikli sektör olan turizm konusunda da projeler hazırlıyoruz. Hıdırnebi ve Simba yaylalarında gerçekleştirmek istediğimiz projeler için ve diğer projelerimiz için sizlerin de desteğini arkamıza alarak bu çalışmalarımızı en iyi şekilde devam ettirip sonuca kavuşturacağız. İnanıyoruz ki Akçaabat bu projelerin uygulanması sonucu ve ikinci devlet üniversitesi, güney çevre yolu gibi projelerin de hayata geçmesiyle birlikte büyük kazanımlar elde edecektir.” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Emre Akgün ise turnuvaya katılanlara, ödül töreni için İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’ya, Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi’ye, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’e ve diğer misafirlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dereceye giren takımlara ödülleri İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Akçaabat Belediye Başkanı şefik Türkmen ve Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün tarafından verildi.

Program sonunda Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya günün anısına hediye takdim etti.

1-209.jpg

2-258.jpg

3-208.jpg

4-172.jpg

5-149.jpg

6-111.jpg

7-090.jpg

8-070.jpg

9-060.jpg

10-052.jpg

11-050.jpg

12-041.jpg

13-038.jpg

14-038.jpg

16-031.jpg

Okunma Sayısı: 352
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM