HABERLER

AKÇAABAT’TA İFTAR COŞKUSU

30 Mayıs 2018 Çarşamba 16:24

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Akçaabat Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ramazan iftar programına Akçaabatlılar yoğun ilgi gösterdi.

AKÇAABAT’TA İFTAR COŞKUSU

AKÇAABAT’TA İFTAR COŞKUSU

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Akçaabat Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ramazan iftar programına Akçaabatlılar yoğun ilgi gösterdi.

Akçaabat Belediyesin ev sahipliğinde Gençlik ve Spor Merkezi’nde düzenlenen iftar programına Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayları Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Ak Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri ile çok sayıda Akçaabatlı katıldı. Protokol üyeleri, iftar öncesi alanı gezerek vatandaşlarla sohbet ettiler.

Oldukça kalabalık ve bir o kadar da bereketli olan iftar sonrasında sırasıyla Ak Parti Milletvekili Adayları Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen konuştu. İftar programına katılan tüm Akçaabatlılara Ramazan Ayı’nın birlik ve bereket ayı olduğunu vurgulayan protokol üyeleri Ramazan Ayı’nda yakaladığımız bu birliğin, dayanışmanın, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün her zaman devam etmesi temennisinde bulundular.

Akçaabatlıların bir arada olduğu ve kaynaşmaya vesile olan böylesine güzel bir tabloda yer almaktan gurur duyduğunu dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “ Kültürümüzde aynı sofraya oturmanın, aynı yemeği paylaşmanın değeri ve önemi çok büyüktür.  Bereketin ve huzurun birleştiği bu kalabalık sofralar birlik ve beraberliğimizin bir nişanesidir. Bu duygu ve düşüncelerle bu organizasyonda emeği geçenlere ve programa katılanlara teşekkürlerimi sunuyorum. “ dedi.

Ramazan iftar programı Cevat Birinci’nin iftar sonrası yaptığı dua ile sonlandı.

1-286.jpg

2-343.jpg

3-277.jpg

4-225.jpg

5-186.jpg

6-141.jpg

7-117.jpg

8-092.jpg

9-078.jpg

10-067.jpg

Okunma Sayısı: 710
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM