HABERLER

AKÇAABAT’TA İFTAR COŞKUSU

29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:49

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Akçaabat Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ramazan iftar programına Akçaabatlılar yoğun ilgi gösterdi.

AKÇAABAT’TA İFTAR COŞKUSU

AKÇAABAT’TA İFTAR COŞKUSU

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Akçaabat Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ramazan iftar programına Akçaabatlılar yoğun ilgi gösterdi.

Akçaabat Belediyesin ev sahipliğinde Sahil park havuzlar alanında düzenlenen iftar programına; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu,  Akçaabat Kaymakamı Dr. Soner Şenel. Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özdemir, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Satu Şahin ve yönetimi, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavuş ve üyeleri ile çok sayıda Akçaabatlı katıldı. Protokol üyeleri, iftar öncesi alanı gezerek vatandaşlarla sohbet ettiler.

Tüm Akçaabat’ı buluşturan iftar programı oldukça kalabalık ve bir o kadar da bereketliydi. Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan Ayı’nın manevi atmosferini tam anlamıyla yaşatan iftar programında protokol üyelerince birlik, beraberlik, dayanışma, sevgi, anlayış ve hoşgörünün yüreklerden eksik olmaması temennisinde bulunuldu.

Akçaabatlıların bir arada olduğu ve kaynaşmaya vesile olan böylesine güzel bir tabloda yer almaktan gurur duyduğunu dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “ Kültürümüzde aynı sofraya oturmanın, aynı yemeği paylaşmanın değeri ve önemi çok büyüktür.  Bereketin ve huzurun birleştiği bu kalabalık sofralar birlik ve beraberliğimizin bir nişanesidir. Bu duygu ve düşüncelerle bu organizasyonda emeği geçenlere ve programa katılanlara teşekkürlerimi sunuyorum. “ dedi.

Ramazan iftar programı İlçe Müftüsü Ramazan Tekin’in iftar sonrası yaptığı dua ile sonlandı.

1-458.jpg

7-200.jpg

6-236.jpg

5-308.jpg

4-369.jpg

3-433.jpg

2-508.jpg

12-077.jpg

11-102.jpg

10-119.jpg

9-138.jpg

8-164.jpg

17-046.jpg

15-057.jpg

14-065.jpg

Okunma Sayısı: 918
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM