HABERLER

AKÇAABAT’TA SEL MÜCADELESİ

22 Haziran 2019 Cumartesi 20:54

AKÇAABAT’TA SEL MÜCADELESİAkçaabat’ta aşırı yağışlarla birlikte oluşan sel felaketine Akçaabat Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri ekipleri anında müdahale etti.

AKÇAABAT’TA SEL MÜCADELESİ
AKÇAABAT’TA SEL MÜCADELESİ
 
Akçaabat’ta aşırı yağışlarla birlikte oluşan sel felaketine Akçaabat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri anında müdahale etti.
İlçe genelinde yaşanan aşırı yağışların bazı noktalarda şiddetlenmesi ile birlikte vatandaşlar zor anlar yaşadı. Akçaabat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, iş makineleriyle sorun yaşanan yerlere ulaşarak kapanan yolları temizleyip açarken Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yapmur sularının taşıdığı birikintileri temizleyerek tıkanmaların önüne geçti. Yoğun çaba harcayarak çalışmalarını devam ettiren ekipler, aşırı yağışlar sebebiy her sebebiyle olumsuzluk oluşan her noktaya ulaştı ve selin verdiği zararı gidermek için kesintisiz olarak çalışmalarını sürdürdü.
Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat’ın bazı bölgelerinde meydana gelen doğal felaketler sebebiyle Akçaabat halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Ekim, gerekli çalışmaların hızlı bir şekilde yapılarak yaşanan hasarın en kısa sürede giderileceğini belirtti.
 Akçaabat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü  ekipleri,  ilçedeki hayatı normale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirttiler.
 
ad7b0149-878b-455b-b630-cca5542f8fd6.jpeg
Okunma Sayısı: 503
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM