HABERLER

BAŞKAN TÜRKMEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

08 Mart 2019 Cuma 11:35

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, 8 Mart’ın tüm dünyada kadınların eşitlik, kalkınma, daha huzurlu yaşam özlemlerini, isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlandı

BAŞKAN TÜRKMEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN TÜRKMEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, 8 Mart’ın tüm dünyada kadınların eşitlik, kalkınma, daha huzurlu yaşam özlemlerini, isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlandığını ifade etti.

Başkan Türkmen mesajında, “Türk Kadını, Cumhuriyet döneminde kültürel birlikteliğin vermiş olduğu kazanımlarla hak ettiği yerini almış, bu başarısını günümüzde de devam ettirmektedir. Sahip oldukları hakları en iyi biçimde kullanan kadınlarımızın ülkemizin gelişmesine ve çağdaşlaşmasına büyük katkılarda bulunduğu bir gerçektir. Ev ve iş yaşantısında büyük başarılara imza atan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü eşitlik, kalkınma ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve dayanışma günü olarak kutlamaları en büyük dileğimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”  İfadelerini kullandı.

Okunma Sayısı: 438
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM