HABERLER

BAŞKAN TÜRKMEN, İFTARDA YETİMLERLE BULUŞTU

01 Haziran 2018 Cuma 11:04

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Yetimler Günü sebebiyle verdiği iftar yemeğinde yetim çocuklarla bir araya geldi.

Başkan Türkmen, İftarda Yetimlerle Buluştu

Başkan Türkmen, İftarda Yetimlerle Buluştu

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen,  Yetimler Günü sebebiyle verdiği iftar yemeğinde yetim çocuklarla bir araya geldi.

Ramazan Ayı’nın 15. Gününe denk gelen Dünya Yetimler Günü’nde yetim çocuklar için Akçaabat Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine; Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, İlçe Emniyet Müdürü Şevki Pekdemir, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Selçuk, , İlçe Müftüsü Ramazan Tekin, Özel Kalem Müdürü Mustafa Mersinli, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Turhan Bektaşoğlu, ve Akçaabat İHH Başkanı Zekeriya Çağlar katıldı.

Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel ve Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen iftar öncesi masaları dolaşarak çocuklarla ve aileleriyle sohbet etti. Başkan Türkmen konuşmasında, Ramazanın güzellikleriyle gönüllerin ve sofraların birleştiğini belirtti ve yetimlerle bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

1-287.jpg

2-344.jpg

4-226.jpg

Okunma Sayısı: 945
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM