HABERLER

BAŞKAN TÜRKMEN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

20 Ağustos 2018 Pazartesi 08:49

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN TÜRKMEN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

        Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Türkmen mesajında "Tüm Akçaabatlı hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum." dedi.
       Ülkemizde ve tüm İslam Alemi'nde bir Kurban Bayramı'nı daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Bayramlar, birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran müstesna günlerdir. Bu kutlu günlerde ailemiz, akrabalarımız başta olmak üzere sevgi ve ülfet halkamızın içine yoksulları, hastaları, garipleri ve ülkemizde misafir olan kardeşlerimizi de eklemek, bayramın şanına yaraşır güzel hasletlerimizdir.

     Kurban Bayramı vesilesi ile vurgulamak istiyorum ki; birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik girişimler, beyhude bir çabadan öteye geçemeyecektir, milli ve dini duyguları, inançları, örf ve adetleriyle ülkemiz, daima birlik içinde, iri ve diri olacaktır. Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik duyguları içinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı'nın, Milletimizin yüreğine huzur vereceğine, toplumsal dayanışmamızı pekiştireceğine olan inancım tamdır.

     Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Akçaabatlı hemşerilerimin Kurban Bayramını gönülden kutlar, bayramın ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sevgi, hoşgörü, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni eder, selam ve saygılarımı sunarım.

 

Okunma Sayısı: 1294
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM