HABERLER

BAŞKAN TÜRKMEN’E ZİYARET

26 Şubat 2019 Salı 13:45

Akçaabat’ta kısa bir süre önce temeli atılan ve Doğu Karadeniz’in en büyük külliyesi olacak olan Abdulhamit Han Kur’an Kursu ve Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Cevat Birinci ve yönetimi, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’i makamında ziyaret

BAŞKAN TÜRKMEN’E ZİYARET

BAŞKAN TÜRKMEN’E ZİYARET

Akçaabat’ta kısa bir süre önce temeli atılan ve Doğu Karadeniz’in en büyük külliyesi olacak olan Abdulhamit Han Kur’an Kursu ve Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Cevat Birinci ve yönetimi, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’i makamında ziyaret etti.

Abdulhamit Han Kur’an Kursu ve Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Cevat Birinci, dernek çalışmaları hakkında bilgiler alarak bir süre sohbet etti. Dernek Başkanı Birinci, gelecek nesillerimize hem eğitimli gençler yetiştirmek hem de Kur’n’a hizmet edecek nesiller yetiştirecek  külliyeye yardımseverlerin desteğini beklediklerini de ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Dernek Başkanı Cevat Birinci’ye ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

1-402.jpg

2-452.jpg

Okunma Sayısı: 546
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM