HABERLER

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ AKÇAABAT KAYMAKAMIMIZA YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ

08 Ağustos 2019 Perşembe 15:09

2014 yılında Akçaabat’ta göreve başlayan Kaymakam Dr. Soner Şenel, Resmi Gazetede yayınlanan kararname ile İstanbul Bayrampaşa Kaymakamlığına atandı.

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ AKÇAABAT KAYMAKAMIMIZA YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ AKÇAABAT KAYMAKAMIMIZA YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ

2014 yılında Akçaabat’ta göreve başlayan Kaymakam Dr. Soner Şenel, Resmi Gazetede yayınlanan kararname ile İstanbul Bayrampaşa Kaymakamlığına atandı. Kaymakam Dr. Soner Şenel’in yerine ise Çorum Alaca Kaymakamı Ramazan Kurtyemez atandı.

Akçaabat’ta önemli işlere imza atarak iz bırakan Kaymakam Dr. Soner Şenel’e yeni görev yerinde başarılar dileyen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Kaymakamımız, sıcak kanlılığı ve samimiyetiyle Akçaabatlıların gönüllerini fethetmiştir. Vatandaşların büyük küçük tüm sorunlarla ilgilenmiş, ilçemizi ilgilendiren tüm projelerin yakın takipçisi olmuştur. Disiplinli ve özverili çalışmasıyla ilçemizde önemli işlere imza atmıştır. Kaymakamımız   ilçemiz de görev yaptığı süre içinde bütün kurumlarla barışık, halkla iç içe olan birisiydi. Kendisi ile dostluğumuzun ömür boyu süreceğini düşünüyorum. Akçaabat’a kazandırdıkları için fahri hemşerimiz Kaymakam Dr. Soner Şenel’e teşekkür ediyorum. Kendisine meslek hayatında ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Okunma Sayısı: 767
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM