HABERLER

İLÇE PROTOKOLÜ İFTARDA BİR ARADA

25 Mayıs 2019 Cumartesi 15:39

Akçaabat Belediyesi’nin ev sahipliğinde gelenekselleşen iftar programları tüm hızıyla devam ediyor.

İLÇE PROTOKOLÜ İFTARDA BİR ARADA

İLÇE PROTOKOLÜ İFTARDA BİR ARADA

Akçaabat Belediyesi’nin ev sahipliğinde gelenekselleşen iftar programları tüm hızıyla devam ediyor.

Düzenlenen iftar programına Akçaabat Kaymakamı Dr.Soner Şenel, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Güney, Jandarma Komutan Mustafa Selçuk, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Güngör ve Serkan Özdemir, Akçaabat Kent Konseyi Başkanı Mehmet Salih Köse ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Akçaabat Kent Konseyi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları,CHP İlçe Başkanı Musa Hacıoğlu, MHP İlçe Başkanı Adem Çelik, İlçe Daire Amirleri ve STK Temsilcileri katıldı.

Katılımın yoğun olduğu programda konuşan Akçaabat Kaymakamı Dr.Soner Şenel, “Birlik, beraberlik, dayanışma ve karşılıklı anlayış içinde Akçaabat’ı çok daha iyi yerlere taşıyacağımıza inancım tamdır.  Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’e düzenlediği iftar programları nedeniyle teşekkür ediyorum.” dedi.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ise “Ramazan; paylaşım ve huzur ayıdır. Bereketin, sevginin, saygının, paylaşımın en yoğun yaşandığı bugünlerde sizlerle iç içe olmak bizim için son derece anlamlı ve önemlidir. Kurumlar arasındaki işbirliği ve kaynaşmanın daha da pekişmesi arzusundayız. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programlarımıza katıldığınız için teşekkür ederim.” Dedi.

Oldukça zengin bir iftar sofrasında buluşan daire başkanları, bir arada olmanın tadını çıkardı. Konukların kapıda karşılanmasıyla başlayan program, iftardan sonra yemek duasının yapılmasıyla sona erdi.

8-163.jpg

 

6-235.jpg

5-306.jpg

4-367.jpg

3-431.jpg

2-506.jpg

1.-009.jpg

Okunma Sayısı: 686
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM