HABERLER

KARLA MÜCADELE İÇİN HAZIRIZ

23 Ocak 2020 Perşembe 15:13

Halkımızın mağdur olmaması için her türlü tedbiri alıp, tüm imkânlarımızı seferber etmiş bulunuyoruz.

KARLA  MÜCADELE İÇİN HAZIRIZ

Yaz sezonunda birçok yolu elden geçirerek bu yıl ki kar çalışmalarının daha hızlı ilerlemesi için de zemin hazırlayan belediyemiz, kış ayı öncesi tüm araçları bakıma alarak, gerekli tüm ihtiyaçları ise hazır hale getirdi. Belediyemize ait karla mücadele araçları vardiyalı olarak 24 saat çalışacak. Belediyemize ait 12 adet Kazıcı (JCB) , 7 adet Greyder, 5 adet Yükleyici, 50 Personel ile karla mücadeleye hazırız.


Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim, karla mücadele çalışmalarını da etkin bir şekilde sürdürmek ve hemşehrilerimizi mağdur etmemek adına yüksek bir performans sergilemek istediklerini söyledi.


“Halkımızın mağdur olmaması için her türlü tedbiri alıp, tüm imkânlarımızı seferber etmiş bulunuyoruz. Ekiplerimiz ve araçlarımız hazır durumdadır. İnşallah kış sezonunu halkımızın rahat bir şekilde geçirmesi için elimizden geleni yapacağız. Belediyemiz yaz mevsiminde gösterdiği üstün gayreti kış mevsiminde de gösterecektir. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Kent merkezinde sıkıntı yaşanmaması adına toplantılarımızı yaptık. Kar yağışı sonucu oluşacak sorunları, vatandaşlarımıza hissettirmeden ve günlük hayatlarını sıkıntıya sokmadan işbirliği içinde eksiklik gördüğümüz yerde beraber atlatacağız. “dedi.

kar-tarama-(2..jpg

kar-tarama-(3..jpg

kar-tarama-(4..jpg

 

 

Okunma Sayısı: 479
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM