SERKAN ÖZDEMİR

 

SERKAN ÖZDEMİR

Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı

Telefon :0462 227 13 00

DAHİLİ - 310

e-posta: serkanozdemir@akcaabat.bel.tr

 

 

 

serkan-ozdemir-001.jpg

 

1981 tarihinde Akçaabat ‘ta doğdu. İlkokulu Yıldızlı Gölbaşı İlkokulunda, ortaokulu Trabzon Yunus Emre Ortaokulunda ve lise eğitimini ise Trabzon Lisesi’nde tamamladı.2007 tarihinde  Karadeniz Teknik Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Halen KTÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesin Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans yapıyor.

İstanbul Bağcılar Vali Cahit Bayar İlkokulunda bir yıl öğretmenlik yaptı. Gıda üzerine bir işletmede 12 yıl yöneticilik görevinde bulundu. 

2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti Akçaabat Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi.  Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde meclis üyeliği yaptı. Akçaabat Belediyesi’nde imar komisyonunda ve eğitim, kültür, spor komisyonlarında  5 yıl görev aldı. 31 Mart 2019 yılı Mahalli İdareler seçimlerinde Ak Parti Meclis üyeliğine kontenjan meclis üyesi seçildi. Halen Trabzon Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi ve Büyükşehir Belediyesi katı atık birliği komisyon  üyesidir. Yıldız-Der Derneğinin kurucu ve aktif başkanıdır.

24 Nisan 2019 tarihinde Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim tarafından Akçaabat Belediye Başkan yardımcısı olarak atandı.

Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı olan Serkan ÖZDEMİR, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM