HABERLER

SOYLU AKÇAABAT’A SESLENDİ

01 Haziran 2018 Cuma 14:58

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çeşitli açılışlar ve ilçe ziyaretleri için Trabzon'a geldi.

SOYLU AKÇAABAT’A SESLENDİ

SOYLU AKÇAABAT’A SESLENDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çeşitli açılışlar ve ilçe ziyaretleri için Trabzon'a geldi. 

Saat 11.00 sıralarında Trabzon Havalimanı'nda uçakla gelen Bakan Soylu, sırasıyla Of, Araklı ve Akçaabat’a geçerek buralarda mitingler yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Akçaabat’ta gerçekleştirdiği mitingde Ak Parti teşkilat mensupları ve milletvekili adayları, konuşmalardan önce Akçaabatlıları selamladı.

Mitingde konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “ Ramazan olmasına ve iftar saatinin yaklaşmasına rağmen alanı dolduran tüm Akçaabatlı hemşerilerimizle gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Akçaabat olarak yaklaşık 15 yıldır Ak Parti^ye destek veriyoruz ve Ak Parti, hem Akçaabat’tan hem de ülkemizin her kesiminden aldığı bu destekle başarılı işlere imza atıyor. Bugüne kadar Türkiye’nin her tarafında götürülen hizmetler ve gerçekleştirilen projeler de bunun en büyük göstergesidir. İstikrarlı ve kalkınmasını hızla devam ettiren bir ülke için Akçaabatlıların yine ve yeniden Cumhurbaşkanımızı destekleyeceğine inancım tamdır. Trabzon evladı olan hemşerimiz olan teröristlerin korkulu rüyası olan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yla ayrıca gurur duyduğumu da belirtmek isterim. Sayın Bakanımız, Akçaabatımıza hoş geldiniz.” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun alana gelmesiyle başlayan mitinge coşkulu kalabalaık eşlik etti. Akçaabatlıların yoğun ilgisiyle ve sevgisiyle kucaklaşan Bakan Soylu, Akçaabat’tan hemşerilerinden aldığı destekle memnun ayrıldı.

1-288.jpg

2-345.jpg

3-278.jpg

4-227.jpg

5-187.jpg

 

8-093.jpg

9-079.jpg

10-068.jpg

6-142.jpg

5-188.jpg

 

 

 

Okunma Sayısı: 1038
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM