HABERLER

TSM KULAKLARIN PASINI SİLDİ

27 Aralık 2018 Perşembe 14:17

Türk Sanat Müziği Korosu, Erol Günaydın Kültür ve Sanat Merkezi’nde halka açık bir konser verdi.

TSM KULAKLARIN PASINI SİLDİ

TSM KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Türk Sanat Müziği Korosu, Erol Günaydın Kültür ve Sanat Merkezi’nde halka açık bir konser verdi.

Konsere; Akçaabat Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Selçuk, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, daire amirleri, ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Koro Şefi Eylem Derçin yönetimindeki koro, Türk Sanat Müziği’nin sevilen şarkılarını seslendirdiler. Dinleyenlere muhteşem bir konser sunan koro, solo şarkılarıyla da dinleyenlerden tam not aldı.

Konser sonunda Akçaabat Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Koro Şefi Eylem Derçin’e ve koro sunucusu Hakan Karan’a çiçek takdim etti.

Konser sonunda duydu ve düşüncelerini dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “ Tüm saz sanatçılarımızı, koro elemanlarımızı ve solistlerimizi bizlere sanatla dolu bir gece yaşattıkları için tebrik ediyorum. Kültür, sanat ve turizm şehri olan Akçaabat’ın tanıtılmasına ve Akçaabat’ta kültür hayatının geliştirilmesine Türk Sanat Müziği Korosu’nun büyük katkısı olacaktır. Koromuzun başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca sanatseverlerin buluştuğu bu güzel gecede bizlere alkışlarıyla eşlik eden izleyicilerimize de teşekkür ediyorum.” dedi.

3-349.jpg

5-238.jpg

4-286.jpg

1-377.jpg

 

Okunma Sayısı: 527
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM