HABERLER

VOLEYBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

09 Temmuz 2019 Salı 17:03

29. Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları Festivali Kapsamında Belediyemiz Spor İşleri Müdürlüğünce düzenlenen spor müsabakaları devam ediyor.

 VOLEYBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen, bu yıl 29. Su yapılacak olan Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları Festivali kapsamında ödüllü voleybol müsabakaları festival alanında bulunan Belediyemiz Gençlik ve Spor Merkezinde devam ediyor.  Konu ile ilgili açıklama yapan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim “ İlçemizde son zamanlarda düzenlenen sportif faaliyetlere baktığımızda Akçaabat’ın bir spor şehri olduğu gerçeğini anlıyoruz. Bizler şehrimizde festival düzenliyoruz. Bakın bu festivalde, halk oyunları var, konserler var, sanat sergileri var bunun yanında spor müsabakaları da var. Dolayısıyla Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları festivali çok boyutlu bir organizasyondur. Sadece şehrimize değil; aynı zamanda bölgemizin de kültürüne, sanatına ve sporuna katkı sağlayan bir festivaldir. Bu çapta büyük bir organizasyon yapmak kolay değil.

Festival öncesi Spor İşleri Müdürlüğümüz tarafından spor organizasyonları düzenleniyor. Geçtiğimiz günlerde 3*3 Sokak Basketbolu müsabakalarını tamamladık. Şimdi ise voleybol müsabakaları devam ediyor. Bundan sonra penaltı atma yarışması düzenlenecek. İlçemiz için bu tarz faaliyetler çok önemli. Her geçen gün kendimizi geliştireceğiz. Bugün bunu yapıyoruz; yarın daha farklı, daha iyi ne yapabiliriz düşüncesi içerisinde olacağız. Bütün birimlerimiz bu düşünceyle, bu azimle çalışacak”dedi.

 

s3-005.jpg

s1-005.jpg

s2-005.jpg

 

Okunma Sayısı: 259
2014 - Tüm hakları saklıdır.

Yazılım: CM BİLİŞİM