açıklama

PERSONEL ALIMI KURA TARİHİ VE KURAYA GİRMEYE HAK KAZANANLAR AÇIKLANDI!

Kıymetli Hemşehrilerim;

Belediyemizin ihtiyaçları doğrultusunda, Akçaabat Belediyesi şirketi Akçabel Ticaret A.Ş. olarak, sosyal tesislerimizde ve büroda çalıştırılmak üzere geçici personel alımı için başvuru ilanımızı geçtiğimiz günlerde belediyemizin resmi internet sitesinden yayınlayarak kamuoyuna duyurmuştuk.

Personel alım şartnamemiz gereği başvurularımız 26 Nisan 2024 Cuma günü mesai bitiminde sona erdi. Başvuruların tamamı, şartname gereği, online olarak Belediyemizin resmî internet sitesinden yapılmıştır.

Sosyal Tesislerimizde Çalıştırılmak üzer Garson-Komi İlanı için 204 kişi, Büro elemanı ilanı için ise 609 kişi ilanımıza başvuru yaptı.

Başvuruların sona ermesiyle birlikte başvuru yapan adaylardan istenen belgeler Belediyemiz bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından incelenmiş olup, garson –komi ilanına başvuranlardan uygun şartlara sahip 159 kişi, büro elemanı ilanına başvuranlardan uygun şartlara sahip 514 kişi kuraya girmeye hak kazanmıştır. Açık iş sayısının üç katı kişi noter huzurunda kamera karşısında 06.05.2024 Pazartesi günü saat 10:00’da Erol Günaydın Sanat Merkezinde kura ile belirlenecektir.

İlan ve başvuru süreçleri gibi kura çekimleri ile uygulamalı ve sözlü sınav süreçleri de tamamen şeffaflık, eşitlik, dürüstlük, doğruluk, ehliyet ve liyakat hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

Kura sonrası uygulanacak olan sözlü ve uygulamalı mülakat sonrası işe başlayacak olan çalışma arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.

Personel alımımızın Belediyemize ve ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.       

                                                                                                                      

Osman Nuri Ekim                                 
Akçaabat Belediye BaşkanıTARİH : 02 Mayıs 2024


Dosyayı görüntülemek için tıklayın
Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi