açıklama

İNŞAATI DEVAM EDEN İŞLER - YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Yaylacık Mahallesi’nde yapılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu projesi hayat buluyor.

Proje kapsamında Akçaabat Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 67 Milyon 913 TL’ye ihale edildi. Akçaabat Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Projesi için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı.

Yeşille mavinin kucaklaştığı sahil şehri Akçaabat’ta gençlere ve tüm Akçaabatlılara hitap edecek olan Akçaabat Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 260 seyirci kapasitesine sahip,  3 katlı olarak ve toplamda 3 bin 810 metre kare alana planlanmıştır.

Projenin genel vaziyet planında belirtildiği üzere; Yüzme havuzu binası 2 bodrum ve zemin kat olmak üzere 3 kattan oluşmaktadır. Bodrum katlarda teknik birimler ve araç yolundan alt giriş bulunmaktadır. Girişten itibaren bekleme, vip bekleme bölümü, ofis, soyunma birimleri ve antrenör odaları, Zemin katta ise üst girişle birlikte güvenlik, fuaye, kafe, basın odası ve seyirci tribünü girişleri yer almaktadır.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Akçaabat’a yapılması planlanan Spor Kompleksi’nin sadece bir kısmını oluşturuyor. Spor Kompleksi’nin tamamı ise 3590 metrekare alana sahip Gençlik Merkezi, 1220 seyirci kapasiteli ve 7596 metrekare alana sahip kapalı spor salonu, 5000 kişilik kapasiteli 19.230 metre kare alana sahip stadyumdan oluşuyor.

 

 Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi