açıklama

YAZ, AKÇAABAT SAHİL PARKTA YAŞANIYOR

Akçaabat Belediyesince yenileme işi tamamlanarak vatandaşın kullanımına açılan Sahil Park, yaz mevsiminde yoğun ilgi görüyor.

Seyir terasları, oturma ve dinlenme alanları, bisiklet ve yürüyüş yolları, büfeleri ve çocuk oyun alanları ile Akçaabat Sahil Parkta yediden yetmişe tüm Akçaabatlılar severek vakit geçiriyor.

 

ÇOCUKLAR İÇİN KURU HAVUZ ARTIK FAALİYETTE

 

Sahil Park yenileme işinde sahile kazandırılan en güzel aktivite alanlarından biri olan Kuru Havuz, özellikle çocukların ilgisini cezbediyor.

 

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, adı kuru kendi sulu olan Kuru Havuzun açılmasını dört gözle bekleyen çocuklara müjdeyi verdi. Sahil Parka estetik bir dokunuş katan ve çocukların eğlence noktası haline gelen kuru havuzun haftanın üç günü açık olduğunu belirten Başkan Ekim, “Kuru havuzumuz Salı, Perşembe ve cumartesi günleri 16:00 ile 21:00 saatleri arasında açık olacak. Bu saat aralığını belirlememizdeki ana etken güneş ve mevsim sıcaklıkları oldu. Hem çocuklarımız hem de ebeveynleri bu saat aralıklarında daha rahat sosyalleşebilecekler. Çocuklar kuru havuzda eğlencenin keyfine varırken ebeveynleri de sahilde bulunan büfelerimizden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Sahil Parkımızda yediden yetmişe tüm vatandaşlarımız için pek çok aktivite alanı oluşturduk. Çocuklar; kuru havuzda eğlenebilecek, çocuk oyun alanlarında oynayabilecek veya rahatlıkla bisiklet sürebilecekler. Yetişkin vatandaşlarımız ise seyir teraslarında güneşin batışını izleyebilecek, spor alanında spor ve yürüyüş yapabilecekler. Akçaabat’ımıza estetik dokunuşlar yapmaya devam edeceğiz. Şehrimizin siluetini, vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hep birlikte daha modern ve kullanışlı hale getirmeye devam edeceğiz. Akçaabat, hizmetlerin de yatırımların da en güzeline layıktır. Şehrimizin ve hemşehrimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.” dedi.

TARİH : 02 Temmuz 2024

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi