açıklama

BAŞKAN EKİM’DEN YENİ YILI MESAJI

Başkan Osman Nuri Ekim’in, Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Acısıyla tatlısıyla, zorluklarıyla, güzellikleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Başkan Ekim; “Yeni yıllar bir dönüm noktasıdır, geçen bir yılın muhasebesinin ve yeni yıla ilişkin yol haritasını belirlenmesinin fırsatıdır. Bizler de bu anlayıştan hareketle hemşehrilerimize daha iyi hizmet verme, şehrimizin potansiyelini daha iyi noktalara taşımanın azim ve gayreti içerisinde olacağız. 

Her yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Yeni yılla birlikte hepimizde bir yenilenme, güçlenme, yarınlar için heyecan ve umut yeşerir içimizde. Güzel ve iyi dileklerle başladığımız 2020 yılını tüm dünyayı etkisi altına alan küresel salgın Koronavirüs nedeniyle bir hayli zorlu ve mücadelelerle geçirdik. İlk aylardan itibaren Pandemi süreciyle başladığımız tüm yılı ne yazık ki Covid-19 gölgesinde tamamlıyoruz. Covid-19 bizleri hiç alışık olmadığımız bambaşka bir hayatla karşı karşıya bırakırken, paylaşmayı, birlik ve beraberliği, mücadeleyi, pes etmemeyi, üretmeyi, güçlü bir ekonomiye sahip olmayı, en önemlisi de sağlığımızın ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Tüm bu tecrübelerden hareketle 2021 yılını umutla, heyecanla ve güzel dileklerle bekliyorum ve her bir gününün ülkemiz, İlçemizin ve milletimiz adına her açıdan iyi bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerimle, İlçemizin daha iyi yarınlara ulaşması adına yoğun mesai harcayan, zamanını, ilgisini ve desteğini esirgemeyen başta mesai arkadaşlarım olmak üzere, kamu kurumlarımızdaki tüm personelimize, özel sektördeki çalışanlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, basınımızın değerli mensuplarına ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. 

2021 yılının başta Akçaabat’ımız,  ülkemiz ve tüm insanlık için hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü bir yıl olmasını, sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyor, tüm hemşerilerime en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.“ dedi.

 

TARİH : 30 Aralık 2020

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye
Adres Bilgi Edinme Başvurusuİhaleler