açıklama

AKÇAABAT BELEDİYESİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA İŞ BAŞINDA

Akçaabat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, hafta sonları için getirilen sokağa çıkma kısıtlamalarında da ilçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı ‘Sokağa Çıkma Kısıtlamaları’ genelgesi sonrası harekete geçen Temizlik İşleri Müdürlüğü, boş kalan sokaklarda hummalı bir temizlik çalışması başlattı. Akçaabat’ın tüm mahallelerinde çalışmalarını sürdüren ekipler, sabahın erken saatlerinden itibaren tüm gün boyunca cadde ve sokakları köşe bucak temizliyor.

Dezenfekte İşlemleri Aralıksız Devam Ediyor

Koronavirüs pandemisinin başladığı günden bu yana büyük bir dezenfekte seferberliği başlatılan Akçaabat’ta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamalarında da ekipler cadde, sokak ve kaldırımları bol köpüklü su ve dezenfekte ile yıkadılar.

Başkan Ekim; Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımızın sağlığını korumak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Halkımızın ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarımız devam ederken, cadde ve sokaklarımızı da tazyikli su ile düzenli olarak yıkıyoruz. Hazırlamış olduğumuz program dahilinde yol yıkama ve dezenfektasyon çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

TARİH : 01 Ocak 2021

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye
Adres Bilgi Edinme Başvurusuİhaleler