açıklama

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA ÇELENK SUNMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Akçaabat Atatürk Park’ında Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyularak Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi.

Pandemi şartlarına uygun bir şekilde düzenlenen Törene;  Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez,  Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Şahin, İlçe Jandarma Komutanı j.  Yzb. Barış Kesici, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Doğrucan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tarık Akgün, Siyasi Partilerin Başkanları, Meclis Üyeleri, sınırlı sayıda okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Ecdadımızın canıyla, kanıyla elde ettiği Milli Egemenliğimizin simgesi olan Meclisimizin 101’inci kuruluş günü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama töreni,  Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunması ile başladı. Ardından Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu yapılmasının ardından okunan İstiklal Marşı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tarık Akgün yaptı. Aleyna Bıyıkl’lı adlı öğrencinin “23 Nisan “ adlı şiirini okumasıyla tören son buldu.

 

TARİH : 23 Nisan 2021

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye
Adres Bilgi Edinme Başvurusuİhaleler