açıklama

AKÇAABAT’TA 30 AĞUSTOS ZAFER KUPASI BİSİKLET YARIŞLARI YAPILDI

Akçaabat Belediyesi, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gedikli Motor’un organizasyonunda, 30 Ağustos Zafer Bayramı Günü dolayısıyla düzenlenen bisiklet yarışları, 5 kategoride 85 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Zafer Kupası Bisiklet Yarışmasına; Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özdemir, İlçe Gençlik Spor Müdürü Engin Uzun, sporcular ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Lisanslı sporculara ve halka açık olan yarışlar, Yaylacık Mahallesi'nde Akçaabat Belediyesi Futbol Sahası (Sahil kısmındaki) alanda başladı.

Başkan Ekim Start Verdi

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yapılan kategorilere göre belirlenen yarışların startını Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim verdi.

Başkan Ekim, sporculara tek tek başarılar dileyerek; "Sporun merkezi Akçaabat’ta hedefimiz, daha sağlıklı ve vizyon sahibi bir nesil yetiştirmektir.  Hemşehrilerimizi sportif faaliyetlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Düzenlediğimiz bu etkinlik inşallah bisiklet kullanıma vatandaşlarımızı teşvik eder ve özendirir. Belediye olarak bizlere de önemli bir sorumluluk düşüyor. Şehrimizdeki bisiklet ve yürüyüş yollarını da arttırmamız gerekiyor. Bu da bizim görevimiz ve sorumluluğumuz. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla organize ettiğimiz bu yarışlara katılan tüm sporcularımıza teşekkür ederim" dedi.

Yarışların ardından kategorilerinde dereceye giren sporculara ödülleri, düzenlenen bir törenle takdim edildi.

TARİH : 31 Ağustos 2021

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip Projeler