açıklama

AKÇAABAT’TA KARATE ŞAMPİYONASI YAPILDI

Akçaabat’ın ilçe oluşunun 137. Yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Akçaabat Belediyesince organize edilen Karate Şampiyonası yapıldı.

Trabzon genelini kapsayan Karate Şampiyonasına 2011-2012-2013 ve 2014 doğum tarihli 150 sporcu katıldı.

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı Karate Şampiyonasında dereceye girenlere ödülleri Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim tarafından verildi.

Karate Şampiyonasına katılan tüm sporculara teşekkür eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Başkan Ekim, “Trabzon genelinde düzenlediğimiz Karate Şampiyonamıza, sporsever çocukların ve gençlerin yoğun katılım göstermesi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Düzenlediğimiz spor kurslarıyla, yediden yetmişe tüm sporseverleri sporun birçok branşıyla buluşturuyoruz. Teknolojinin günden güne geliştiği günümüz dünyasında özellikle çocuklarımız hareketsiz bir yaşam tarzı benimsediler. Akçaabat Belediyesi olarak sporda temel felsefemiz hareketli yaşamı desteklemek ve yaşam boyu sporu sevdirmektir. Bu sebeple düzenlediğimiz spor kurslarında çocuklarımızın ve gençlerimizin en az bir spor dalıyla tanışmasını ve ilgilenmesini istiyoruz. Karate Şampiyonamıza katılan tüm sporcularımıza ve organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor; dereceye giren sporcularımızı bir kez daha tebrik ediyorum. Akçaabat’ımızın ilçe oluşunun 137. Yılını tekrar kutluyorum.” Dedi.

 

TARİH : 29 Kasım 2023

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi